SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 77m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit!DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
194739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 77m2 me qira ne lagjjen Bregu i Diellit.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (me lift) dhe ka kete rednitje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
Banesa leshohet vetem per familjar.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349445711
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »