SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Rrugen B
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
59 m²
ID e produktit :
194749
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet nermjet Rruges B dhe Bregu diellit, ka nje dhome gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe Terase. Gjithesej 59metra katror posedon Banesa.
Lifti eshte funksional po ashtu ka dhe parkingun banesa privat!
Shitet keshtu e mobiluar.
Per cdo info 049 42 42 47Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bleron
Gjilan
049424247
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »