SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 52m2 me qira ne Arberi !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
ID e produktit :
194765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 52m2 me qira ne lagjen "Arberia-Dragodan" afer "Pandora Tower"
Ndodhet ne katin e peste te banimit me ashensor funksional, e favorshme per cift me qendrim afatgjate
Banesa ka kete renditje- dhome gjumi, sallon me kuzhine dhe banjo
E mobiluar teresisht dhe e gatshme per banim
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »