SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA TE LAGJE SPITALIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
108 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194781
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Spitalit,(afër Eulex)kati:I pestë(V),sipërfaqja:108m2.
Banesa posedon:tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë, dy banjo,koridor ,depo e vogël dhe ballkon.
Çmimi:350€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email: info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »