SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet me qera banese moderne me siperfaqe 88m2
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Kopsht, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
194789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per qira banesa e mobiluar me siperfaqe 88m2 ne lagjen Prishtina Stars ne Emshir ne katin e III (trete)

Banesa ka kete renditje
1 dhome dite me kuzhine
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 depo (shpajz)

Banesa ndodhet ne kompleksin Prishtina Stars dhe ka infrastrukture moderne dhe eshte pershtatshme per banim per familje.

Ka kopsht, parking te mjaftueshem, siguri 24/7, mbikqyrje me kamera dhe kontroll tek porta, dyqane, pishine dhe kopshtin per femije.

Cmimi: 400€/muaj + mirembajtja (i panegociueshem)

Shpallja eshte postuar nga vete pronari i banses.

Per kontakt:
045 929 159 (pas ores 17:00)
044 998 677
Informata rreth publikuesit
Arlind
Pristina
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »