SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi 250E
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banes me qera ne Emshir 2Dh.Gjumi 250E

Leshohet banesa me qera ne lagjen Emshir(Kalabri).
Banesa gjendet afer Tregu Group perkatesisht ne kompleksin Blerti.
Eshte e madhe 80m2 dhe ka kete renditje:
Salloni me Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa gjendet ne katin e 1(pare) dhe posedon edhe lift.
Banesa eshte teresisht e mobiluar dhe shume e pershtatshme.
Banesa eshte e lire nga data 1 Korrik.
Qmimi:250E

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »