SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Garsonierka me qera me Termokos te Q.Tregtare 200E
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:02
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
35 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Garsonierka me qera me Termokos te Q.Tregtare 200E

Leshohet banesa(Garsonierk) me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek Ambulanta afer Qendres Tregtare.
Banesa gjendet ne katin e 3 (trete).
Banesa eshte e madhe 35m2(neto) dhe ka kete renditje:
1 Dhome
Kuzhine
Banjo
Ballkon
Koridor.
Banesa posedon ngrohje qendrore nga Termokosi.
Ne qmim te qeras eshte e perfshire pagesa e ujit dhe berllogut.
Banesa lirohet me daten 10 korrik.
Qmimi:200 euro

Agjensioni për Patundshmëri "Capital City"
✆+383 (44) 77 77 90
✆+383 (44) 132 995
✆+383 (45) 900 099
✆TelFiks: 038 500 777
✉ e-mail: capitalcityagency@gmail.com
Gjendemi ne Ulpianë , Prishtinë
Informata rreth publikuesit
Capital
Prishtinë
+38344777790
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »