SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera me sipërfaqe rreth 40m2 në katin e III-të banues .
Banesa posedon :sallon , kuzhinë , një banjo dhe një ballkon.
Banesë me pamje nga rruga kryesore , posedon infrastrukturë të plotë,
Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare prej drurit .
Qeraja mujore e banesës është 130 euro.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »