SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e dytë.
Banesa me 45m² të banuara posedon këtë rënditje: kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo dhe një ballkon.
Dyshemeja e tëra llaminat,dyer prej druri dhe dritare të plastikës.
Banesa gjendet në qendër të qytetit, në një ambient shumë të hapur ,përball Xhamisë së madhe.
Qeraja mujore është 170€.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »