SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e VII-të banues me 78m² dhe posedon këtë renditje:
Sallon së bashku me kuzhinë,dy dhoma gjumi,një banjo dhe një ballkon.
Banes e gatshme për banim, posedon ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm.
Banesa gjendet në vend shum të përshtatshëm per jetes,afër qendres së qytetit në rrugën kryesore për në Zabel.
Qeraja mujore e banesës është sipas marrëveshjes.
Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tel : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »