SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shkurt '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
194808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet banesa me qera në katin e III-të banues.
Banesa posedon: sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo dhe një teras.
Dyshemeja e tera llaminat dhe pllaka të kualitetit të lartë.
Banes e mobiluar e gatshme për banim posedon nxemje qendrore , ashensor dhe vendparking të mjaftueshëm.
Gjendet në rrugën kryesore Gjilan- Kamenicë.
Qeraja mujore është sipas marrëveshjës.
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »