SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA LAGJJA E SPITALIT
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:47
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194810
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin:Prishtinë,lagje:Lagjja e Spitalit(afër EULEX-it),kati:I katërt(IV),sipërfaqja:83m2.
Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,koridor,banjo dhe ballkon.Banesa është e re e mobiluar dhe e pa banuar më parë.
Çmimi:350€
Tel: 044 300 089
Tel: 044 260 024
Email:info@vrestate.info
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »