SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi 800m2 me qira në Pejton.
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:27
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
4
Madhësia :
800 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
194818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet në Pejton dhe ka gjithsej 800m2 të ndara në 3 kate plus bodrumi..
Shtëpia posedon kondicioner, ngrohje qëndore, rezervuar uji, saunë, gjakuzi, 2 garazha, oborr dhe është e siguruar me alarm.
Shtëpia është e mobiluar dhe ka këtë renditje:
-Bodrumi:
| Hapsirë rekreative me Gjakuzi dhe Saunë
| Hapsira e ngorhjes qëndore
| Hapsira e rezervuarit të ujit
| 2 Garazha

-Kati përdhesë:
| 1 Sallon i madh me 2 Hapsira
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 1 Dhomë Pune
| 1 WC
| Oborr / Terasë

-Kati i 2-të:
| 4 Dhoma të Fjetjes (njëra Master Bedroom me banjo dhe garderobier)
| 2 Banjo
| 4 Ballkona
| 2 Banjo

-Kati I 3-të (Nënkulm):
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »