SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira ne lagjen Kalabria, Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 20:31
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
194820
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira ne lagjen Kalabria, eshte gjitha e mobiluar dhe i ka te gjitha kushtet per banim. Gjithesej ka 85m/2 ku perbehet prej :

~ Salloni me kuzhine
~ 2 dhoma gjumi
~ Koridor
~ Banjo
~ Ballkon

Cmimi 250 euro ne muaj
Informata rreth publikuesit
Agjencioni KALABRIA
Prishtinë
377 44 442 969
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »