SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) me qira te Rr.B !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
194821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) me qira te Rr.B ne rrugen kryesore.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (me lift) me pamje nga rruga dhe ka 2 njesi punuese.
Banesa eshte nje nje zone shume te mire e cila do te ju sherbente per ushtrimin e veprimtaris tuaj.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »