SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet Toka me Qera ne Gjilan (kodi; 547/18)
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Madhësia :
530 m²
ID e produktit :
194823
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK jep me qera nje toke e cila gjendet ne Gjilan , me saktsisht ne Shillove, afer Hib Petrol.
Toka ka 530 m2 , dhe eshte 43 m afer rruges kryesore.

-Per informata me te holleshishme na kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mail adresen tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »