SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 548/18)
Çmimi :
€190,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Garazh
ID e produktit :
194824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan ,ne rrugen Urim Mehmeti .
Shtepia ka 150 m2 dhe 3.21 ari.
Shtepia posedon 3 kate;
Kati pare ka ; 1 Sallon , 1 dhome dhe nje banjo ,
Kati I 2 dhe kati 3-te ka kete renditje; 3 dhoma gjumi dhe nga nje banjo , po ashtu shtepia posedon podru dhe banjo.

Per info kontaktoni ne nr
046 121 030 / 046 121 033
ose ne Email adresen tone
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »