SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
194825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet lokali 30m2 me qira ne lagjjen Dardania ne Rr.Bill Klinton
Lokali ndodhet ne katin perdhese ne nje zone mjafte te frekuentuar dhe e cila posedone pamje ne dy anet e lokalit e cila e bene kete lokal te jete i veqant ne llojin e tije.

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »