SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (Kodi; 549/18)
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
194827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan (Afer Spitalit)
Shtepia ka 120 m2 dhe 270 m2 oborr.
Shtepia eshte 2 kateshe ;
Kati I- 1 dhome, Sallon-Kuzhine, banjo
Kati II – 2 dhoma gjumi dhe nje banjo.

Per info kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mail adresen tone
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »