SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 550/18)
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
264 m²
ID e produktit :
194828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan-Gavran (1 rruge para Menakonit)
Shtepia ka 3 kate, dhe 2x264 m2, jane 2 shtepi te ngjitura .

Njera shtepi ne katine pare posedon Sallon-kuzhine , 1 dhome te gjumit ,banjo po ashtu edhe kati I dyte posedon te njejten renditje , kurse kati I 3-te ka 3 dhoma te gjumit dhe banjo , gjithashtu edhe shtepia e dyte afer posedon te njejtin plan.

Per info kontaktoni ne nr
046 121 030 / 045 121 033
ose ne e-mail adren tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »