SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje Bregu i Diellit (Kompleksi Agro Trade) 92 m2
Çmimi :
€92,510.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194829
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit ( Kompleksi Agro Trade ).
Banesa posedon:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Depo
-Banjo/WC
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Siperfaqja: 92.51 m2.
Kati V.

Çmimi per m2 : 1000 €
Çmimi ne total : 92,510 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »