SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
194832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 110m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" afer EULEX me pamje nga QKUK gjinekologjia
Ndodhet ne katin e e pste te banimit me ashensor funksiona, ka kete renditje- tre dhoma gjumi(ne njeren nder to ka te inkuadruar nje nyje sanitare) dy banjo, sallon me kuzhine, shpajz
Eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim ofrohet me mnyren e pageses permes nje qiraje avans depozite, e pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »