SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 74m2 me qira te Parku i Qytetit !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
194836
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 74m2 me qira te "Parku i Qytetit" afer Albi Market ne nje pozite mjaft te favorshme
Ndodhet ne katin e pare te banimit me kete renidjte- Banesa posedon nje dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo, koridor, shpajz
Eshte e mobiluar dhe e gatshme per banime e pershtatshme per familjare me qendrim afatgjate
Ka afer parkun per shetitje si dhe sherbimet e tjera te nevojshme
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »