SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Zyre me qera në Qender te Prishtinës mprama Teatrit Kombetar
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
194839
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofroj Zyre Me Qira Ne Qender te Prishtines Saksisht Mbrapa Teatrit Kombetar, Afer Trustit Banesa i ka rreth 60m2 Lokali posedon dy dhoma me mini-kuzhine, nje paradhome dhe nje banjo
Cmimi 400 euro
Code 10124
Per info +38344780999
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »