SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet garsoniera 30m2 me qira ne Lagjen e Spitalit !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:24
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
194843
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet garsoniera 30m2 me qira ne "Lagjen e Spitalit" perballe Viva Fresh
Banesa posedon: sallon me kuzhinë, banjo, dhe nje zhveshtore, eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim, e pershtatshme per cift ose nje person me qendrim afatgjate, ndodhet ne katin e tete te banimit me ashensor funksional
Menyra e pageses permes nje qira avans depozite
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349445711
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »