SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Toka ne Babush me 38,49 ari)247/18
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:52
ID e produktit :
194846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Babush (Magj Ferizaj Prishtine)
Afer Euro Metal.
Toka ka 38.49 ari dhe eshte ne nje vend te pershtashem per veprimtari te ndryshme.
Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar
Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »