SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne Rrugen B !DELTA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
194849
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 55m2 me qira ne "Rrugen B" ne nje pozite te mire te 13-te katshja
Ndodhet ne katin e nente te banimit me ashensor funksional gjate tere kohes, si dhe uje pa-nderprere
Banesa ka kete renditje- dhome gjumi, sallon me kuzhine, banjo dhe ballkon ofrohet per cift ose familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »