SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 82m2 me qira ne Pejton !DELTA
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:20
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
194853
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 82m2 me qira ne "Pejton" ndodhet ne katin e dyte, afer caffe bar Apartament
Zyra eshte e ndare ne tre njesi njera me e madhe(hapsire pritje-prezantimi) se bashku me kuzhine, dy hapsira tjera pune, secila dhome nga nje ballkon, si dhe banjo, vlene te cekete se egjitha hapsira eshte renovuar se fundi ne teresi, e pershtatshme per Zyre , Avokatur, Ordinanc
Ofrohet me menyren e pageses permes 1 vjet parapagim, ose gjashte muaj
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349445711
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »