SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet shtepia 144m2 me qira ne Marigona 2 !DELTA
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
144 m²
ID e produktit :
194859
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet shtepia 144m2 me qira ne lagjen "Marigona 2" me saktesisht afer Grand Store
Shtepia eshte 2 kate ndersa ka kete renditje- 3 dhoma gjumi, dhomën e punës, dy banjo, dhomën për larjen e tharjen e rrobave, një shpajzë si dhe terracën e madhe 75m2, e mobiluar me stil e shije
Ne dispozicion nga data 1 Shtator 2018, e pershtatshme per familjar me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »