SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje te Muhaxheret !DELTA
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
194863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 80m2 ne shitje ne lagjen e "Muhaxhereve" afer Kullave te Muhaxhereve
Ndodhet ne katin e pare te banimit me ashensor funksional, ne nje pozite te favorshme ku ka afer "Parkun e Qytetit" per shetitje gjate dites
Ka kete renditje- sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe ballkon, ofrohet me menyren e pageses cash
Posedon dokumetacion qe perkthehet te noteri
Ka edhe dy hapsira parkingu (garazhda) ne pjesen e objektit ne perdhese, ato vine me cmim tjeter
Banesa shitet pa mobilje, çmimi per m2 eshte 900€
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »