SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Fushe Kosove, Kati i 2-te.
Çmimi :
€37,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
194869
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne Fushe Kosove, Banesa eshte ndertim i shtetit, Gjendet te Banesat me Tulla te Bardha, Rruga Shefki Kuleta ( Afer autoservis Besi Regllazhe ). Banesa eshte ne Katin e 2-te, 70m2 Neto, Banesa Ka 2 Dhoma dhe Sallonin me Kuzhine, Koridor, Banjo, Ballkon, dhe Parking, poashtu posedon edhe podrumin. Banesa ka Dokumentacion te Rregullt , me Certifikate te Pronesise ( Flete Poseduese )

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prishtinë
044 589304
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »