SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me Qira Zyrja e Sapo Renovuar në Ulpianë 320Euro
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 08:45
Madhësia :
45 m²
ID e produktit :
194877
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Zyrja gjindet në lagjen Ulpiana,saktësisht afër restaurant Symphony.Banesa është në katin përdhes dhe ka një siperfaqe prej 45m2,e sapo renovuar në tërësi.

Çmimi : 320 €

Për më shumë informata :
Agjencioni Big Apple: (+383) 44 799 407(Viber)
Facebook: patundshmeri big apple Email: agjencionibigapple@gmail.com
Apo mund edhe te drejtoheni në zyren tonë e cila gjindet në Lagjen Ulpiana prapa Aleances.
Informata rreth publikuesit
agjencioni
Prishtinë
044799407
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »