SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagjen e spitalit 3 dhomshe 57000euro
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:06
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
194891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon:
1 sallon kuzhin
3 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
bodrum dhe garazha
banesa gjendet ne lagjen e spitalit e pa mobilume kompleksi Hoxha= kompani ne katin e 5 me ashensor
+386 ( 49) 545 181 viber
+383 ( 44) 374 331 vibe

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+383 ( 49) 545 181 viber
+383 ( 44) 374 331 vibe
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »