SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 81.83m2 e cila gjendet ne Fushë Kosovë përball Bau Marketit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81.83 m²
ID e produktit :
194894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 81.83m2 e cila gjendet ne Fushë Kosovë përball Bau Marketit, është e ndërtuar nga Al-trade ne kompleksin banesor Linda 6, tipi C, kati IV, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, koridor dhe një terasë.

-Në banesë (do te ketë të inkorporuar dy sisteme të ngrohjes qendrore, lokal dhe mundësinë e ngrohjes nga Termokosi kur të zgjerohet rrjeti në këtë rrugë).- Kualiteti i dritareve: dritare nga PVC me profil 80mm, me 3 xhama dhe roleta të jashtme nga alumini. Termo izolimi: izolimi i jashtëm me lesh guri dhe tulla të fasadës.Dyert: dyer të blinduara dhe dyer të brendshme CPL. Muret ndarëse: ndarja në mes të banesave me dy mure dhe izolim akustik. Kualiteti i dyshemeve: dysheme laminati dhe pllaka qeramike. Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h, ujë i pijshëm përmes sistemit te filtrimit 24h, sigurim ne hyrje te objekteve 24h, vëzhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e pasurisë tuaj.
Banesa është ndërtim e sipër dhe e njejta përfundon-dorëzohen çelsat ne muajin maj 2019.

-Çmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »