SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 78.63m2 e cila gjendet ne Fushë Kosovë përball Bau Marketit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
78.63 m²
ID e produktit :
194895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 78.63m2 e cila gjendet ne Fushë Kosovë përball Bau Marketit, është e ndertuar nga Kompania Al-trade ne kompleksin banesor Linda 4, tipi D, kati VIII, banesa posedon një sallon me kuzhin, dy dhoma gjumi, një banjo, një WC, 1 depo dhe 1 terasë.

-Në banesë (do te ketë të inkorporuar dy sisteme të ngrohjes qendrore, lokal dhe mundësinë e ngrohjes nga Termokosi kur të zgjerohet rrjeti në këtë rrugë).- Kualiteti i dritareve: dritare nga PVC me profil 80mm, me 3 xhama dhe roleta të jashtme nga alumini. Termo izolimi: izolimi i jashtëm me lesh guri dhe tulla të fasadës.Dyert: dyer të blinduara dhe dyer të brendshme CPL. Muret ndarëse: ndarja në mes të banesave me dy mure dhe izolim akustik. Kualiteti i dyshemeve: dysheme laminati dhe pllaka qeramike. Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h, ujë i pijshëm përmes sistemit te filtrimit 24h, sigurim ne hyrje te objekteve 24h, vëzhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e pasurisë tuaj.
Banesa është ndërtim e sipër dhe e njejta përfundon-dorëzohen çelsat ne muajin tetor 2018

-Çmimi sipas marrëveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »