SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 66.45m2 në L.Mati I, rruga "B", kati V
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
66.45 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 66.45m2 në L.Mati I, rruga "B", kati V, banesa posedon një sallon me kuzhin, një dhomë gjumi, një koridor, një banjo dhe një ballkon, me pamje nga lindja, dhe njejta shitet me mobile.

Çmimi sipas marveshjes.
Informata rreth publikuesit
Ndriqim
Drenas
044598999
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »