SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
194903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qera ne Fushe Kosove,te shkolla Mihal Grameno,Rr.Xh.Mustafa,Model Sllovenia Obj.3.
Banesa ka tri dhoma gjumi,kuzhinen ne hyrje te banese,banjon dhe balkonin.Eshte ne katin e kate.Uje dhe ashensor 24 ore.
Komplet e mobiluar.
Informata rreth publikuesit
Ahmet
Fushë Kosovë
044 148694
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »