SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira te Siriusi !DELTA
Çmimi :
€290.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
194906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira te "Hotel Sirius" ndodhet ne katin e gjashte te banimit me ashensor funksional, me kete renditje- sallone me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe ballkon
Ndodhet ne nje pozite te favorshme ku ka afer gjithcka qe ju nevojitet qendra per 2 min parku i qytetit per 5 min etj
E pershtatshme per cift ose familjare me qendrim afatgjate
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »