SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi; 551/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
194909
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti SHPK ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan , dhe te bardh (rruga Vellezerit Frasheri 68)

Shtepia eshte 2 kateshe dhe ka rreth 2 Ari toke se bashku me shtepin.

Shtepia ka keto renditje;

Kati I – Sallon-kuzhine , 1 dhome te gjumit , banjo ,wc dhe podrum.
Kati II – 3 dhoma te gjumit , 1 banjo , 2 ballkona.
Viti I ndertimit eshte “1979” (nuk ben ndrrim)

-Per me shume info kontaktoni ne nr ;
046 121 030 / 046 121 033
ose ne e-mail adresen tone; Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »