SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Gjilan (kodi ; 552/18)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Janar '19
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
ID e produktit :
194910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Agjensioni JETI SH.P.K ka ne shitje nje shtepi e cila gjendet ne Gjilan ne rrugen Arben Ramadani nr. 16.
Shtepia eshte 180 m2 me rreth 3 ari oborr.
Shtepia eshte 3 kateshe dhe ka kete renditje;

Kati I -Sallon-kuzhine , banjo.
Kati II – 2 dhoma te gjumit , nje banjo
Kati III – 3 dhoma te papunuara.

Pe info kontaktoni ne nr tane te tel;
046 121 033 / 046 121 030
ose ne e-mailn tone ;
Jeti-shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38346121033
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »