SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
194911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te qafa “rruga Fehmi Agani” banesa ka 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin edhe 2 ballkona para dhe mbrapa baneses qmimi sipas marveshjes.Numri i telefonit :+38345318235

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florent
Prishtinë
045318235
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »