SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet Shtëpia me qera 144m2 e cila gjendet në lagjen Marigona 2
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
144 m²
ID e produktit :
194916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet Shtepia 144m2 me qera e cila gjendet në lagjen "Marigona 2" me saktesisht afër Bau Market
Shtëpia është 2kate dhe ndahet në:
*Sallon+kuzhinë,
*Tri dhoma gjumit,
*Dy banjo,
*Depo(shpajz),
*Dhomë pune,
*Ballkon të madh rreth 70m2.
Shtëpia vlen nga data 01.09.2018.
Cmimi 750 euro
Code 10129
Per info +38344780999
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni në faqen tonë në facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Marigona 2 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »