SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 52m2 në shitje te Bregu i Diellit.
Çmimi :
€57,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:27
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
194919
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në Bregun e Diellit te banesat e hirta.
Banesa ndodhet në katin e 3-të, është tërësisht e renonvuar dhe shitet e mobiluar.
Banesa ka 42m2 në dokumenta dhe pas renovimit ballkoni 10m2 është mbyllur dhe shfrytëzohet si hapsirë e brendshme. Banesa ëshë e mobiluar dhe dizajnuar me stil të veqantë dhe ka ndriqim të mjaftueshëm. Gjithashtu banesa posedon ngorhje qëndrore me Termokos dhe kondicioner.
Banesa ka këtë renditje:
| 1 Sallon me Kuzhinë
| 1 Dhomë të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »