SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Emshir -2+1
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:41
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
194920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoje banese me qira ne Emshir, banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 8-te, 75m2
Banesa posedon:
- dy dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 250euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/19 00 19
Informata rreth publikuesit
Vision
Prishtinë
045190019
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »