SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 64m2 me qira ne Qender!DELTA
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shtator '18
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
194921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (zyra) 64m2 me qira ne Qender ne sheshin Nene Tereza.
Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe posedon 3 njesi punuese,kuzhin,2 ballkona .
Banesa ndodhet ne nje pozite shume te mire dhe te frekuentuar me pamje nga Sheshi.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »