SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Kalabria !DELTA
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:39
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
194925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 100m2 me qira ne lagjjen Kalabria ne Hotel Nartel.
Banesa ndodhet ne katin e IV-te (posedon ashensor) dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhine
-Dy dhoma gjumi
-Dy banjo
-Ballkon

Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777

Per t"i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38349445711
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »