SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm PentHousin me qera në Lagjen e Spitalit Rr Muharrem Fejza
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
194926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm PentHousin me qera në Lagjen e Spitalit Rr Muharrem Fejza kati i 7 afer Pozhegu Brothers
Banesa është super e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Banjo
*Teras të madhe
Cmimi 250 euro
Code 10131
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »