SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesat në shitje me një Super Cmim dhe Super ndertim në Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
ID e produktit :
194929
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesat në shitje me një Super Cmim dhe super ndertim në Lagjen e Spitalit Rr Muharrem Fejza
Banesat janë me kuadratur 74.81m2 dhe 77.74m2
Banesat me kuadratur 74.81m2 posedojn
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Ballkon

Banesat me kuadratur 77.74m2 posedojn
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Koridor
*Banjo
*Wc
*Ballkon

Cmimi 700 euro m2
Code 20096
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »