SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Qerdhen me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
ID e produktit :
194937
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Qerdhen me qera! Qerdhja gjendet ne Fushë Kosove, ma saktesisht te rrethi!Ka hapsir 350m2 , posedon garazh dhe parking!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ana
Prishtinë
044205700
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »