SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa te Sllovenia Sporti
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
194940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Benesa ka siperfaqe 67m2 dhe gjindet mrapa sllovenia sport. Banesa eshte e mobilur dhe e leshuar me qera.
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »